Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

IKON, Johannes döparen, 1900/2000-tal, tempera och förgyllning på pannå, ca 35x27 cm

Några små färgbortfall

772818

2020-05-18