Oscar Reuterswärd litografier

Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), (2) Omöjliga figurer, signerade samt numrerade 140/290 och 103/290, litografier, ca 31x43 cm

Kuntoraportti

772825

Päivämäärä:

2020-05-18