Oscar Reuterswärd litografier
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), (2) Omöjliga figurer, signerade samt numrerade 140/290 och 103/290, litografier, ca 31x43 cm
Kuntoraportti
772825
Päivämäärä:
2020-05-18