Ingmar Relling

Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGMAR RELLING (1920-2002), 1-par "Siesta", fåtöljer, bonad björk, läderklädsel, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

772838

2020-05-17