412 - Vinkylare England

412 - Vinkylare England
412 - Vinkylare England
412 - Vinkylare England
412 - Vinkylare England
412 - Vinkylare England
412 - Vinkylare England
412 - Vinkylare England
412 - Vinkylare England

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINKYLARE, betsad mahogny, mässingsinsats, 1900-tal, höjd ca 40 cm

Bruksslitage, skada / lagning

772849

2020-08-21