Bokhylla teak
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, övre delen med dokumentfack samt liten låda, skåpsdel med skjutdörrar invändigt med hyllplan, höjd ca 158, 85x40 cm
Bruksslitage, repor, märken, smärre fuktfläck
772850
2020-05-18