Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VINKYLARE, empire / regency, mahogny, mässingsinsats/-detaljer, låda, England, tidigt 1800-tal, höjd 50,5, 27,5 x 27,5 cm
Åldersrelaterat slitage
772857
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här