415 - Vinkylare Regency

415 - Vinkylare Regency
415 - Vinkylare Regency
415 - Vinkylare Regency
415 - Vinkylare Regency
415 - Vinkylare Regency
415 - Vinkylare Regency
415 - Vinkylare Regency
415 - Vinkylare Regency

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VINKYLARE, empire / regency, mahogny, mässingsinsats/-detaljer, låda, England, tidigt 1800-tal, höjd 50,5, 27,5 x 27,5 cm

Åldersrelaterat slitage

772857

2020-08-21