Klubbat för:
240 EUR
Schätzwert
300 EUR
Beschreibung
GRIGOR AUER (1882-1967) Solnedgång, signerad samt daterad 1927, akvarell, 33x47 cm
Zustandsbeschreibung
772859
2020-05-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner