Grigor Auer akvarell

Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell

Klubbat för:

240 EUR

Schätzwert

300 EUR

Beschreibung

GRIGOR AUER (1882-1967) Solnedgång, signerad samt daterad 1927, akvarell, 33x47 cm

Zustandsbeschreibung

772859

2020-05-18