Jan Blixt

Jan Blixt
Jan Blixt
Jan Blixt
Jan Blixt

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JAN BLIXT (Född 1935): Royalt dubbeltporträtt, osignerad, olja på duk, oramad, 121x91 cm.
Proveniens: Jan Blixt

Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, färgbortfall

772867

2020-05-24