Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JAN BLIXT (Född 1935): Royalt dubbeltporträtt, osignerad, olja på duk, oramad, 121x91 cm.
Proveniens: Jan Blixt
Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, färgbortfall
772867
2020-05-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner