Ruben Eskekilde oljemålning

Ruben Eskekilde oljemålning
Ruben Eskekilde oljemålning
Ruben Eskekilde oljemålning
Ruben Eskekilde oljemålning
Ruben Eskekilde oljemålning
Ruben Eskekilde oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUBEN ESKEKILDE (1915-1983): Kustlandskap, olja på duk, signerad R. Eskekilde, ca 49x62 cm

772873

2020-05-18