Klubbat för:
650 SEK
1 200 SEK
MOGENS BALLE (Danmark, 1921-1988): Komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 167/210, bildyta ca 41x65 cm
Ej examinerad ur ram
772875
2020-05-18