Mogens Balle färglitografi

Mogens Balle färglitografi
Mogens Balle färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

MOGENS BALLE (Danmark, 1921-1988): Komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 167/210, bildyta ca 41x65 cm

Ej examinerad ur ram

772875

2020-05-18