417 - Spelbord England

417 - Spelbord England
417 - Spelbord England
417 - Spelbord England
417 - Spelbord England

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, viktorianskt, mahogny, utfällbar skiva med plats för speltillbehör under skivan, mässingsdetaljer, England, omkring 1800-talets mitt, höjd 69-71, 93 x 45,5 - 91 cm

Proveniens
Rosendals slott Skåne

Bruksslitage

772881

2020-08-21