Birgitta Lundberg oljemålning

Birgitta Lundberg oljemålning
Birgitta Lundberg oljemålning
Birgitta Lundberg oljemålning
Birgitta Lundberg oljemålning
Birgitta Lundberg oljemålning
Birgitta Lundberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BIRGITTA LUNDBERG (född 1933): "Marknad Tunisien", signerad, olja på duk uppfodrad, 24x33 cm

772889

2020-05-18