Anders Fogelin

Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Landskap Saltkällan", signerad Anders Fogelin, a tergo betitlad, olja på duk, 59x64 cm

Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer

772892

2020-05-24