Anders Fogelin

Anders Fogelin
Anders Fogelin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): Figurkomposition, signerad Anders Fogelin, olja på pannå, ca 43x48 cm

Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer

Löst ram

772895

2020-05-24