Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
IVAN JORDELL (1901-1965): Modellstudie, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, ca 55x41 cm
Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer
772900
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här