Ivan Jordell

Ivan Jordell
Ivan Jordell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

IVAN JORDELL (1901-1965): Modellstudie, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, ca 55x41 cm

Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer

772900

2020-05-24