Jan Blixt

Jan Blixt
Jan Blixt
Jan Blixt
Jan Blixt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN BLIXT (Född 1935): Landskap, signerad Blixt, olja på pannå, ca 38x46 cm

Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer

772921

2020-05-24