Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
ALVAR AALTO, stolar, 6 stycken, "modell 68", Artek, stapelbara, stomme i lackerat böjträ, märkta med etikett, sitthöjd ca 44,5 cm.
Bruksslitage, färgbortfall, repor.
772938
2020-05-22