Alvar Aalto "modell 68"
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ALVAR AALTO, stolar, 6 stycken, "modell 68", Artek, stapelbara, stomme i lackerat böjträ, märkta med etikett, sitthöjd ca 44,5 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, färgbortfall.
772942
Päivämäärä:
2020-05-28