Alvar Aalto "modell 68"

Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ALVAR AALTO, stolar, 6 stycken, "modell 68", Artek, stapelbara, stomme i lackerat böjträ, märkta med etikett, sitthöjd ca 44,5 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, färgbortfall.

772942

Päivämäärä:

2020-05-28