Skeppsratt 1900-tal

Skeppsratt 1900-tal
Skeppsratt 1900-tal
Skeppsratt 1900-tal
Skeppsratt 1900-tal
Skeppsratt 1900-tal
Skeppsratt 1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSRATT, 1900-tal, trä och metall, diameter 89.

Bruksslitage.

772948

2020-05-26