Alvar Aalto "modell 68"

Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALVAR AALTO, stolar, 7 stycken, "modell 68", Artek, stapelbara, stomme i lackerat böjträ, märkta med etikett, sitthöjd ca 44,5 cm.

Bruksslitage, repor, färgbortfall

772952

2020-05-31