Jules Schyl

Jules Schyl
Jules Schyl
Jules Schyl
Jules Schyl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Mansporträtt, signerad Schyl, a tergo signerad Schyl 1958, olja på pannå, ca 23x18 cm

Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer

772953

2020-05-24