Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRGE LINDAU, fällstolar, 8 st, "Beplus" B+, Blå Station, björk och stål, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, repor och märken
772972
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här