Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMALJSKYLT, emaljerad plåt, Sockerfabriksaktiebolaget, ca 40 x 60 cm
Skador: nagg och avslag
772974
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här