Emaljskylt Sockerfabriksaktiebolaget

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLT, emaljerad plåt, Sockerfabriksaktiebolaget, ca 40 x 60 cm

Skador: nagg och avslag

772974

2020-05-18