Skärm till taklampa
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÄRM till taklampa, boll i tyg för separat. upphängning med stålkonstruktion och plastband under, tyget"Hundkex", Maija Isola, Borås Wäfveri AB, 70-tal, diameter ca 33 cm
Smärre slitage, enstaka fläck
772977
2020-05-18