Sverre Bjertnaes Bjarne Melgaard färgetsning

Klubbat för:

7 200 SEK

8 000 SEK

BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Komposition, signerad av Melgaard och Bjertnaes, A.P, färgetsning, bildmått ca 79,5x119, bldmått 101,5x141 cm

Oramad

772984

2020-05-17