Klubbat för:
7 200 SEK
8 000 SEK
BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Komposition, signerad av Melgaard och Bjertnaes, A.P, färgetsning, bildmått ca 79,5x119, bldmått 101,5x141 cm
Oramad
772984
2020-05-17