Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KOSTA, champagneglas, 24 st., "Odelberg Junior", graverad, slipad och förgylld dekor, höjd ca 15,5 cm
Mindre bruks- och åldersrelaterad slitage, mikronagg kan förekomma
772992
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här