Champagneglas Odelberg Junior

Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KOSTA, champagneglas, 24 st., "Odelberg Junior", graverad, slipad och förgylld dekor, höjd ca 15,5 cm

Mindre bruks- och åldersrelaterad slitage, mikronagg kan förekomma

772992

2020-05-18