Hertha Bengtsson "Blå Eld" servisdelar
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
HERTHA BENGTSSON (1951-1971): 10 dlr, "Blå Eld", servisdelar, uppläggningsfat 3 st samt tekanna, längd ca 25-34, höjd ca 19 cm
Skador: Smärre repor
Kuntoraportti
772995
Päivämäärä:
2020-05-19