Hertha Bengtsson "Blå Eld" servisdelar

Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson
Hertha Bengtsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

HERTHA BENGTSSON (1951-1971): 10 dlr, "Blå Eld", servisdelar, uppläggningsfat 3 st samt tekanna, längd ca 25-34, höjd ca 19 cm
Skador: Smärre repor

Kuntoraportti

772995

Päivämäärä:

2020-05-19