Stol biedermeier

Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier
Stol biedermeier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, biedermeier, trol. Tyskland 1800-talets mitt, mahogny, skurna detaljer av blommor och palmetter, sits klädd med tagel, sitthöjd ca. 44 cm.

Bruksslitage, småskador, ryggstödets krön med missfärgning

773008

2020-05-19