Military desk
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, s k Military desk, 3-delad, mörkbetsad, mässingsbeslag, bordsskiva klädd med grönt läder, 3 lådor i sargen, 2 hurtsar med 3 lådor vardera, 122x59, höjd ca 77 cm
Bruksslitage, märken, läder med skador
773018
2020-05-19