Military desk

Military desk
Military desk
Military desk
Military desk
Military desk
Military desk
Military desk
Military desk
Military desk
Military desk
Military desk
Military desk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, s k Military desk, 3-delad, mörkbetsad, mässingsbeslag, bordsskiva klädd med grönt läder, 3 lådor i sargen, 2 hurtsar med 3 lådor vardera, 122x59, höjd ca 77 cm

Bruksslitage, märken, läder med skador

773018

2020-05-19