Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Rockhoppers", "The Molly", signerade Roland S, 4/30 resp 10/30, färglitografier, 17x9 resp 17x14 cm

773026

2020-05-17