Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1940/50-tal, teakfanerad, lådor och skåp, mässingsdetaljer, nyckel medföljer, 95x40 cm, höjd ca 71 cm, spegel medföljer: 44,5x86 cm
Smärre bruksslitage, märken
773034
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här