Elin Källman oljemålning

Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIN KÄLLMAN (född 1977): Komposition, olja på duk signerad och daterad a tergo Elin Källman 2018, , ca 44,5x42,5 cm

773041

2020-05-18