Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ELIN KÄLLMAN (född 1977), Nakenstudie, olja på duk,signerad och daterad a tergo Elin Källman 2019, mått ca 35,5x31 cm
Zustandsbeschreibung
773048
2020-05-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner