Elin Källman olja på duk

Elin Källman olja på duk
Elin Källman olja på duk
Elin Källman olja på duk
Elin Källman olja på duk

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ELIN KÄLLMAN (född 1977), Nakenstudie, olja på duk,signerad och daterad a tergo Elin Källman 2019, mått ca 35,5x31 cm

Zustandsbeschreibung

773048

2020-05-18