Bordslampor Luxus

Bordslampor Luxus
Bordslampor Luxus
Bordslampor Luxus
Bordslampor Luxus
Bordslampor Luxus
Bordslampor Luxus
Bordslampor Luxus
Bordslampor Luxus
Bordslampor Luxus
Bordslampor Luxus

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1-par, från LUXUS, förgyllt glas, etikettmärkta, nr 213, höjd ca 42,5 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

773068

2020-05-22