Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Game on yellow", färglitografi signerad CFR, numrerad 923/1500,
färglitografi, 1/100, bladmått 62 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram

773093

2020-05-18