Matta 1950-tal

Matta 1950-tal
Matta 1950-tal
Matta 1950-tal
Matta 1950-tal
Matta 1950-tal
Matta 1950-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, troligen Svängsta 1950-tal, flossa, geometrisk dekor i beige och gulbrunt, 230 x 163 cm

Bruksslitage

773103

2020-05-29