Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSFLÄKT, 1930-tal, industriell modell, stomme i mörkgrön krymlackerat metall, typ "D25" numrerad 878, höjd 28, diameter av 24 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
773105
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här