Skrivbord och hurts, Peter J Lassen, Montana

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER J. LASSEN (1930-2019), skrivbord och hurts, Montana "Monterey", rullhurts med två lådor, båda med lackerad MDF, skrivbord med mörkgrå kulör och hurts med svart, skrivbord med höjd ca 73, 140 x 60 cm, hurts med höjd ca 62, 47x41 cm

Bruksslitage, repor och märken

773153

2020-05-18