Benno Arzt akrylmålning

Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning
Benno Arzt akrylmålning

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Kristina", signerad och daterad Benno Arzt 1999, akryl på duk, ca 72 x 59 cm

773159

2020-05-28