Vas Vicke Lindstrand Kosta

Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta
Vas  Vicke Lindstrand Kosta

Klubbat för:

62 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983): Vas, Kosta, unikat, dekor med dansande och musicerande figurer, signerad och numrerad V. Lindstrand Kosta U.1090, höjd 21,5 cm

Insida med mindre beläggning, undersida med mindre slitage

773165

2020-05-21