Vas Vicke Lindstrand Kosta
Klubbat för:
62 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VICKE LINDSTRAND (1904-1983): Vas, Kosta, unikat, dekor med dansande och musicerande figurer, signerad och numrerad V. Lindstrand Kosta U.1090, höjd 21,5 cm
Insida med mindre beläggning, undersida med mindre slitage
773165
2020-05-21