Väggur nyrenässans
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, tidigt 1900-tal, renässansstil, emaljerad urtavla med romerska siffror, fanerad i mahogny och valnöt, pendel och lod finns, längd ca 99 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
773186
2020-05-19