Väggur nyrenässans

Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, tidigt 1900-tal, renässansstil, emaljerad urtavla med romerska siffror, fanerad i mahogny och valnöt, pendel och lod finns, längd ca 99 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

773186

2020-05-19