Poul Henningsen "PH Hat"
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POUL HENNINGSEN, vägglampa "PH Hat", för Louis Poulsen, 1990-tal, vit pulverlackerad plåt, ljusrosa insida, diameter ca 30 cm
Smärre slitage, enstaka synlig repa på skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
773200
2020-05-21