Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
BÅTMOTOR, tillverkare British Seagull, 1900-talets mitt, längd ca 105 cm, motorfäste för träbåt medföljer
Ej funkionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- samt åldersrelaterat slitage
773204
2020-05-19