MADELEINE PYK ´Sofiero´

MADELEINE PYK ´Sofiero´
MADELEINE PYK ´Sofiero´
MADELEINE PYK ´Sofiero´
MADELEINE PYK ´Sofiero´
MADELEINE PYK ´Sofiero´
MADELEINE PYK ´Sofiero´

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MADELEINE PYK, 2 dlr, bok samt färglitografi från utställningen på Sofiero 2011, bok samt lito numrerade 224/450, lito signerad, ca 25 x 16,5 cm

773215

2020-05-20