Suzanne Nessim

Suzanne Nessim
Suzanne Nessim

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SUZANNE NESSIM (född 1944): Komposition med hundar, färgetsning, signerad -85, numrerad 16/60, ca 43 x 57 cm

Zustandsbeschreibung

773216

2020-05-20