Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SUZANNE NESSIM (född 1944): Komposition med hundar, färgetsning, signerad -85, numrerad 16/60, ca 43 x 57 cm
Zustandsbeschreibung
773216
2020-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner