Oscar Reutersvärd litografi

Oscar Reutersvärd litografi
Oscar Reutersvärd litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjliga figurer, färglitografi, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 42/100, bildmått ca 52x35 cm

Ej examinerad ur ram

773218

2020-05-19