Sköld

Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÖLD, etiopisk, textilklädd metall med beslag, invändigt klädd med skinn, diameter ca 47 cm

Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar

Slitage och skador

773222

2020-05-24